ECH-U01273JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U01273JX5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-U01273JX5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 5% 10VDC 0805
Podatkovni listi: ECH-U01273JX5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-U01273JX5
Številka dela ECH-U01273JX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 10VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5316 pcs Podatkovni list ECH-U01273JX5.pdf
Voltage Rating - DC 10V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECH-U(X)
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena PCF1522CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
natančen opis 0.027µF Film Capacitor 10V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.027µF