ECH-U01392JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U01392JX5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-U01392JX5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 3900PF 5% 10VDC 0603
Podatkovni listi: ECH-U01392JX5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-U01392JX5
Številka dela ECH-U01392JX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3900PF 5% 10VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5741 pcs Podatkovni list ECH-U01392JX5.pdf
Voltage Rating - DC 10V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECH-U(X)
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena PCF1512DKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
natančen opis 3900pF Film Capacitor 10V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 3900pF