ECJ-0EC1H101J
PanasonicPanasonic
ECJ-0EC1H101J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-0EC1H101J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-0EC1H101J
Številka dela ECJ-0EC1H101J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena PCC101CQCT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose