ECJ-0EC1H120J
PanasonicPanasonic
ECJ-0EC1H120J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-0EC1H120J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-0EC1H120J
Številka dela ECJ-0EC1H120J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ