ECJ-ZEC1E100D
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEC1E100D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-ZEC1E100D
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 10PF 25V C0H 0201
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-ZEC1E100D
Številka dela ECJ-ZEC1E100D Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 10PF 25V C0H 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0H
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena PCC2112CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0H 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije General Purpose