ECJ-ZEC1E150J
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEC1E150J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-ZEC1E150J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-ZEC1E150J
Številka dela ECJ-ZEC1E150J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena ECJZEC1E150J
PCC2114TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije General Purpose