ECQ-E1104KF3
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E1104KF3
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E1104KF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E1104KF3
Številka dela ECQ-E1104KF3 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3992 pcs Podatkovni list ECQ-E1104KF3.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECQE1104KF3 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E1103KF9
ECQ-E1103KF9
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD
Na zalogi: 5243 pcs
Prenesi:
RFQ
ECQ-E1103KF3
ECQ-E1103KF3
Proizvajalci: Panasonic
Na zalogi: 5704 pcs
Prenesi:
RFQ
ECQ-E1104KF
ECQ-E1104KF
Opis: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL