ECQ-E1105JFB
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E1105JFB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E1105JFB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E1105JFB
Številka dela ECQ-E1105JFB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164594 pcs Podatkovni list ECQ-E1105JFB.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE1105JFB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose