ECQ-E2394JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2394JF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2394JF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2394JF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2394JF
Številka dela ECQ-E2394JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112811 pcs Podatkovni list ECQ-E2394JF.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.193" W (18.50mm x 4.90mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2394JF
P14601
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.39µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.39µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E2394JB3
ECQ-E2394JB3
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
Na zalogi: 283411 pcs
Prenesi: ECQ-E2394JB3.pdf
RFQ
ECQ-E2394JF3
ECQ-E2394JF3
Proizvajalci: Panasonic
Na zalogi: 260389 pcs
Prenesi: ECQ-E2394JF3.pdf
RFQ
ECQ-E2393RKF
ECQ-E2393RKF
Opis: CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC RAD
Prenesi: ECQ-E2393RKF.pdf
ECQ-E2394JFB
ECQ-E2394JFB
Prenesi: ECQ-E2394JFB.pdf
ECQ-E2394JFW
ECQ-E2394JFW