ECQ-E2394JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2394JFW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2394JFW
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2394JFW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2394JFW
Številka dela ECQ-E2394JFW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282293 pcs Podatkovni list ECQ-E2394JFW.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.193" W (18.50mm x 4.90mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2394JFW
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.39µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.39µF Aplikacije General Purpose