ECQ-E2824KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2824KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2824KS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2824KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2824KS
Številka dela ECQ-E2824KS Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5374 pcs Podatkovni list ECQ-E2824KS.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.276" W (31.00mm x 7.00mm) Serija ECQ-E(K)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena E2824
ECQ-E2824KZS
ECQE2824KS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.82µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.82µF