ECQ-E2825JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2825JFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2825JFB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2825JFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2825JFB
Številka dela ECQ-E2825JFB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72478 pcs Podatkovni list ECQ-E2825JFB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.563" W (31.00mm x 14.30mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2825JFB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.122" (28.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 8.2µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 8.2µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E2824RJB
ECQ-E2824RJB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
Na zalogi: 203165 pcs
Prenesi: ECQ-E2824RJB.pdf
RFQ
ECQ-E2824RKF
ECQ-E2824RKF
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC RAD
Na zalogi: 261496 pcs
Prenesi: ECQ-E2824RKF.pdf
RFQ
ECQ-E2825JF
ECQ-E2825JF
Proizvajalci: Panasonic Electronic Components
Opis: CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL