ECQ-E2A224MW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2A224MW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2A224MW
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 20% 250VAC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2A224MW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2A224MW
Številka dela ECQ-E2A224MW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4486 pcs Podatkovni list ECQ-E2A224MW.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.945" L x 0.413" W (24.00mm x 10.50mm) Serija ECQ-EW
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2A224MW
P4606
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.807" (20.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.22µF