ECS-T1AC226R
PanasonicPanasonic
ECS-T1AC226R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-T1AC226R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10V 20% 2312
Podatkovni listi: ECS-T1AC226R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-T1AC226R
Številka dela ECS-T1AC226R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 22UF 10V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5901 pcs Podatkovni list ECS-T1AC226R.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena ECST1AC226R
PCS2226TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric)
Zmogljivost 22µF