ECS-T1AY225R
PanasonicPanasonic
ECS-T1AY225R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-T1AY225R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206
Podatkovni listi: ECS-T1AY225R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-T1AY225R
Številka dela ECS-T1AY225R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5498 pcs Podatkovni list ECS-T1AY225R.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TE Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena PCS2225
PCS2225CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca Y
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2.2µF