ECS-T1AZ475R
PanasonicPanasonic
ECS-T1AZ475R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-T1AZ475R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805
Podatkovni listi: ECS-T1AZ475R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-T1AZ475R
Številka dela ECS-T1AZ475R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4590 pcs Podatkovni list ECS-T1AZ475R.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TES Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ECST1AZ475R
P11340TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca Z
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF