ECW-F6223JL
PanasonicPanasonic
ECW-F6223JL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F6223JL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: ECW-F6223JL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F6223JL
Številka dela ECW-F6223JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121004 pcs Podatkovni list ECW-F6223JL.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.244" W (12.50mm x 6.20mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF6223JL
P12126
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECW-F6223JLB
ECW-F6223JLB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD