ECW-F6223RJL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F6223RJL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: ECW-F6223RJL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F6223RJL
Številka dela ECW-F6223RJL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68394 pcs Podatkovni list ECW-F6223RJL.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.244" W (12.50mm x 6.20mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECWF6223RJL
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije High Frequency, Switching