ECW-H12513JVB
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H12513JVB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.051UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-H12513JVB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H12513JVB
Številka dela ECW-H12513JVB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.051UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64197 pcs Podatkovni list ECW-H12513JVB.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm) Serija ECW-H(V)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWH12513JVB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.051µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.051µF Aplikacije High Frequency, Switching