ECW-H12562HV
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H12562HV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 5600PF 3% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-H12562HV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H12562HV
Številka dela ECW-H12562HV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 5600PF 3% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94577 pcs Podatkovni list ECW-H12562HV.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serija ECW-H(V)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWH12562HV
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 5600pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 5600pF Aplikacije High Frequency, Switching