ECW-HA3C393HB
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HA3C393HB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 3% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-HA3C393HB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HA3C393HB
Številka dela ECW-HA3C393HB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 3% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115416 pcs Podatkovni list ECW-HA3C393HB.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.811" L x 0.476" W (20.60mm x 12.10mm) Serija ECW-H(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHA3C393HB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.039µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije High Frequency, Switching