ECW-HA3C393J
PanasonicPanasonic
ECW-HA3C393J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HA3C393J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-HA3C393J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HA3C393J
Številka dela ECW-HA3C393J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145376 pcs Podatkovni list ECW-HA3C393J.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.811" L x 0.476" W (20.60mm x 12.10mm) Serija ECW-H(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHA3C393J
P15424
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.039µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECW-HA3C432HQ
ECW-HA3C432HQ
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 4300PF 3% 1.6KVDC RAD
Na zalogi: 318650 pcs
Prenesi: ECW-HA3C432HQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C393H4
ECW-HA3C393H4
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.039UF 3% 1.6KVDC RAD
Na zalogi: 93449 pcs
Prenesi: ECW-HA3C393H4.pdf
RFQ
ECW-HA3C393JB
ECW-HA3C393JB
Opis: CAP FILM 0.039UF 5% 1.6KVDC RAD
Prenesi: ECW-HA3C393JB.pdf
ECW-HA3C393JQ
ECW-HA3C393JQ