EEF-SR0D221R4
PanasonicPanasonic
EEF-SR0D221R4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-SR0D221R4
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi: 1.EEF-SR0D221R4.pdf2.EEF-SR0D221R4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-SR0D221R4
Številka dela EEF-SR0D221R4 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80284 pcs Podatkovni list 1.EEF-SR0D221R4.pdf2.EEF-SR0D221R4.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap, SR
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena PCE5102CT delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.5 mOhm
natančen opis 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF