EEF-SR0E181R
PanasonicPanasonic
EEF-SR0E181R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-SR0E181R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 1.EEF-SR0E181R.pdf2.EEF-SR0E181R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-SR0E181R
Številka dela EEF-SR0E181R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106928 pcs Podatkovni list 1.EEF-SR0E181R.pdf2.EEF-SR0E181R.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap, SR
Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFSR0E181R delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm
natančen opis 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF