EEF-SX0E331ER
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E331ER Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-SX0E331ER
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: EEF-SX0E331ER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-SX0E331ER
Številka dela EEF-SX0E331ER Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105915 pcs Podatkovni list EEF-SX0E331ER.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SX
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFSX0E331ER
PCE4827TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm
natančen opis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF