EEF-SX0E391R
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E391R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-SX0E391R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-SX0E391R
Številka dela EEF-SX0E391R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95263 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena EEFSX0E391R
PCE4832TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose