EFB-BD32B21
PanasonicPanasonic
EFB-BD32B21 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFB-BD32B21
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka AUDIO PIEZO TRANSDUCER TH
Podatkovni listi: EFB-BD32B21.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EFB-BD32B21
Številka dela EFB-BD32B21 Proizvajalec Panasonic
Opis AUDIO PIEZO TRANSDUCER TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5963 pcs Podatkovni list EFB-BD32B21.pdf
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12V
Prekinitev PC Pins Tehnologija Piezo (with Feedback)
Raven zvočnega tlaka (SPL) 106dB @ 12V, 10cm Velikost / dimenzija 1.535" Dia (39.00mm)
Serija EFB Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
Druga imena EFBBD32B21
P9923
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Single Tone Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa DC Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Pogostost 3.2kHz Trajanje -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven natančen opis Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo (with Feedback) 12V 3.2kHz 106dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins