EFB-RD24C411
PanasonicPanasonic
EFB-RD24C411 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFB-RD24C411
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
Podatkovni listi: EFB-RD24C411.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EFB-RD24C411
Številka dela EFB-RD24C411 Proizvajalec Panasonic
Opis AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4201 pcs Podatkovni list EFB-RD24C411.pdf
Napetostni razpon 30V (Max) Napetost - ocenjena 15V
Prekinitev PC Pins Tehnologija Piezo
Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 15V, 10cm Velikost / dimenzija 0.945" Dia (24.00mm)
Serija EFB Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
Druga imena EFB-RD24C01
EFB-RD24C41
EFBRD24C411
P9924
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Single Tone Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Peak-Peak Signal Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Pogostost 4kHz Trajanje -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven natančen opis Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 15V 4kHz 85dB @ 15V, 10cm Through Hole PC Pins