ELC-09D151DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D151DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-09D151DF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 150UH 740MA 320 MOHM
Podatkovni listi: ELC-09D151DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-09D151DF
Številka dela ELC-09D151DF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 150UH 740MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208423 pcs Podatkovni list ELC-09D151DF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 09D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena ELC09D151DF delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 740mA 320 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Trenutna ocena 740mA