ELC-09D152F
PanasonicPanasonic
ELC-09D152F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-09D152F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 210MA 2.8 OHM TH
Podatkovni listi: ELC-09D152F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-09D152F
Številka dela ELC-09D152F Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 1.5MH 210MA 2.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237108 pcs Podatkovni list ELC-09D152F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 09D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC09D152F delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 1.5mH Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 2.8 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Trenutna ocena 210mA