ELC-18E103
PanasonicPanasonic
ELC-18E103 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-18E103
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 10MH 330MA 2.7 OHM TH
Podatkovni listi: ELC-18E103.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-18E103
Številka dela ELC-18E103 Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 10MH 330MA 2.7 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85480 pcs Podatkovni list ELC-18E103.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.748" Dia (19.00mm)
Ščitenje Shielded Serija 18E
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC18E103 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 10mH Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10mH Shielded Wirewound Inductor 330mA 2.7 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Trenutna ocena 330mA