ELC-18E121
PanasonicPanasonic
ELC-18E121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-18E121
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 120UH 2.8A 47 MOHM TH
Podatkovni listi: ELC-18E121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-18E121
Številka dela ELC-18E121 Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 120UH 2.8A 47 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89526 pcs Podatkovni list ELC-18E121.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.748" Dia (19.00mm)
Ščitenje Shielded Serija 18E
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC18E121 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 47 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Trenutna ocena 2.8A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ELC-18E103L
ELC-18E103L
Proizvajalci: Panasonic
Opis: FIXED IND 10MH 330MA 2.7 OHM TH
Na zalogi: 39041 pcs
Prenesi: ELC-18E103L.pdf
RFQ
ELC-18E102
ELC-18E102
Proizvajalci: Panasonic
Opis: FIXED IND 1MH 1A 280 MOHM TH
Na zalogi: 74170 pcs
Prenesi: ELC-18E102.pdf
RFQ
ELC-18E121L
ELC-18E121L
Opis: FIXED IND 120UH 2.8A 47 MOHM TH