ERJ-14NF3601U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF3601U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-14NF3601U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 3.6K OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.ERJ-14NF3601U.pdf2.ERJ-14NF3601U.pdf3.ERJ-14NF3601U.pdf4.ERJ-14NF3601U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-14NF3601U
Številka dela ERJ-14NF3601U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.6K OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 3.6 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena ERJ14NF3601U
P3.6KAATR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 3.6 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film