ERJ-14NF3652U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-14NF3652U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-14NF3652U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 36.5K OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.ERJ-14NF3652U.pdf2.ERJ-14NF3652U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-14NF3652U
Številka dela ERJ-14NF3652U Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 36.5K OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2710350 pcs Podatkovni list 1.ERJ-14NF3652U.pdf2.ERJ-14NF3652U.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 1210 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ERJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Druga imena ERJ14NF3652U
P36.5KAATR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERJ-14NF3652U Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 36.5k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 36.5K OHM 1% 1/2W 1210 Premaz, tip ohišja Thick Film