ERZ-E05A361
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A361 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E05A361
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ERZ-E05A361.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E05A361
Številka dela ERZ-E05A361 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 695168 pcs Podatkovni list ERZ-E05A361.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 360V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 396V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena ERZE05A361
P16651
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 300V
Največji AC volt 230V Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 23J
natančen opis 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz