ERZ-E05A391CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A391CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E05A391CS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ERZ-E05A391CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E05A391CS
Številka dela ERZ-E05A391CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 815152 pcs Podatkovni list ERZ-E05A391CS.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena ERZE05A391CS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 320V
Največji AC volt 250V Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 26J
natančen opis 390V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz