ERZ-E05A471CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A471CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-E05A471CS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ERZ-E05A471CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-E05A471CS
Številka dela ERZ-E05A471CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 830196 pcs Podatkovni list ERZ-E05A471CS.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena ERZE05A471CS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 32J
natančen opis 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz