EXC-24CD600U
PanasonicPanasonic
EXC-24CD600U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXC-24CD600U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD
Podatkovni listi: EXC-24CD600U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXC-24CD600U
Številka dela EXC-24CD600U Proizvajalec Panasonic
Opis CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136501 pcs Podatkovni list EXC-24CD600U.pdf
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Serija EXC24
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0504 (1210 Metric), 4 Lead Druga imena P11173CT
delovna temperatura - Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 60 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.024" (0.60mm) Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti - natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 60 Ohms @ 100MHz 160mA DCR 2 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 2 Ohm Trenutna ocena (maks.) 160mA