EXC-24CE360UP
PanasonicPanasonic
EXC-24CE360UP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXC-24CE360UP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.EXC-24CE360UP.pdf2.EXC-24CE360UP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXC-24CE360UP
Številka dela EXC-24CE360UP Proizvajalec Panasonic
Opis CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231223 pcs Podatkovni list 1.EXC-24CE360UP.pdf2.EXC-24CE360UP.pdf
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Serija EXC24
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0504 (1210 Metric), 4 Lead Druga imena EXC24CE360UP
P13759TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 36 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.024" (0.60mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 36 Ohms @ 100MHz 200mA DCR 1 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 200mA Odobritve -