HC2-HTM-AC24V-VDE
PanasonicPanasonic
HC2-HTM-AC24V-VDE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC2-HTM-AC24V-VDE
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Podatkovni listi: HC2-HTM-AC24V-VDE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HC2-HTM-AC24V-VDE
Številka dela HC2-HTM-AC24V-VDE Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5244 pcs Podatkovni list HC2-HTM-AC24V-VDE.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 7.2 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija HC Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 7A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 1.2 VA
Tok tekočine 50.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HC2-HTM-DC100V-F
HC2-HTM-DC100V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Na zalogi: 8782 pcs
Prenesi: HC2-HTM-DC100V-F.pdf
RFQ
HC2-HTM-AC24V
HC2-HTM-AC24V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V