HC2-HTM-AC24V
PanasonicPanasonic
HC2-HTM-AC24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC2-HTM-AC24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Podatkovni listi: HC2-HTM-AC24V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HC2-HTM-AC24V
Številka dela HC2-HTM-AC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4926 pcs Podatkovni list HC2-HTM-AC24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 7.2 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija HC Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 7A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 1.2 VA
Tok tekočine 50.0mA