JC1A-TM-DC48V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JC1A-TM-DC48V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Podatkovni listi: JC1A-TM-DC48V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JC1A-TM-DC48V
Številka dela JC1A-TM-DC48V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4106 pcs Podatkovni list JC1A-TM-DC48V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 38.4 VDC Izklop napetosti (min) 4.8 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija JC Čas izdaje 2ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 60°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.56 kOhms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 18.8mA