JC1A1B-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JC1A1B-DC24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Podatkovni listi: JC1A1B-DC24V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JC1A1B-DC24V
Številka dela JC1A1B-DC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4089 pcs Podatkovni list JC1A1B-DC24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija JC Čas izdaje 2ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 60°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 576 Ohms
Moč tuljave 1 W Tok tekočine 41.6mA