NF4EB-12V-A
PanasonicPanasonic
NF4EB-12V-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NF4EB-12V-A
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V
Podatkovni listi: NF4EB-12V-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NF4EB-12V-A
Številka dela NF4EB-12V-A Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6024 pcs Podatkovni list NF4EB-12V-A.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 220VAC, 220VDC - Max
Serija NF Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 65°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 330 Ohms Moč tuljave 440 mW
Tok tekočine 36.7mA