NF4EB-24V-1
PanasonicPanasonic
NF4EB-24V-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NF4EB-24V-1
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V
Podatkovni listi: NF4EB-24V-1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NF4EB-24V-1
Številka dela NF4EB-24V-1 Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5296 pcs Podatkovni list NF4EB-24V-1.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 220VAC, 220VDC - Max
Serija NF Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 255-1884
NF4EB-24V-1-ND
delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.2 kOhms
Moč tuljave 480 mW Tok tekočine 20.0mA