XN0C30100L
PanasonicPanasonic
XN0C30100L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XN0C30100L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka TRANS NPN/PNP DARL 50V MINI5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XN0C30100L
Številka dela XN0C30100L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS NPN/PNP DARL 50V MINI5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 487165 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Vrsta tranzistorja NPN, PNP Complementary Darlington Paket naprave za dobavitelja Mini5-G1
Serija - Moč - maks 300mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-74A, SOT-753
Druga imena XN0C30100LDKR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca - prehod 150MHz, 80MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP Complementary Darlington 50V 100mA 150MHz, 80MHz 300mW Surface Mount Mini5-G1 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100mA