XN0F26300L
PanasonicPanasonic
XN0F26300L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XN0F26300L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Podatkovni listi: XN0F26300L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XN0F26300L
Številka dela XN0F26300L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171720 pcs Podatkovni list XN0F26300L.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 15V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 50mV @ 2.5mA, 50mA
Vrsta tranzistorja 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Paket naprave za dobavitelja MINI6-G1
Serija - Resistor-Emitter Base (R2) -
Rezistor - osnova (R1) 270 Ohms Moč - maks 300mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Druga imena XN0F26300LTR Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - prehod 200MHz natančen opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 15V 600mA 200MHz 300mW Surface Mount MINI6-G1
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 5V Tok - odklop zbiralnika (maks.) -
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 600mA