DNF18-250FIB-L
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNF18-250FIB-L
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Podatkovni listi: DNF18-250FIB-L.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije DNF18-250FIB-L
Številka dela DNF18-250FIB-L Proizvajalec Panduit
Opis CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 4594 pcs Podatkovni list DNF18-250FIB-L.pdf
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Pan-Term® Pakiranje Bulk
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina - na splošno 0.840" (21.34mm) Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Premer izolacije 0.136" (3.45mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Female Lastnosti Serrated Termination
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass