DNF18-250FIM-M
PanduitPanduit
DNF18-250FIM-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNF18-250FIM-M
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Podatkovni listi: DNF18-250FIM-M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DNF18-250FIM-M
Številka dela DNF18-250FIM-M Proizvajalec Panduit
Opis CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105230 pcs Podatkovni list DNF18-250FIM-M.pdf
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Pan-Term® Pakiranje Bulk
Druga imena 298-10281
DNF18-250FIM-M-ND
DNF18250FIMM
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 0.900" (22.86mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.133" (3.38mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Male Lastnosti Serrated Termination
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass