EDNF18250FIMB-Q
PanduitPanduit
EDNF18250FIMB-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDNF18250FIMB-Q
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NYLO
Podatkovni listi: EDNF18250FIMB-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDNF18250FIMB-Q
Številka dela EDNF18250FIMB-Q Proizvajalec Panduit
Opis STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NYLO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157402 pcs Podatkovni list EDNF18250FIMB-Q.pdf
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija StrongHold™ Pakiranje Bulk
Druga imena 298-16684
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - na splošno 0.910" (23.11mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.136" (3.45mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Male Lastnosti -
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass